Y607160R4000F9L
MFR.Part #
Y607160R4000F9L
JLCPCB Part #
C1488079
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 60.4Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS