Y607160R0000T9L
MFR.Part #
Y607160R0000T9L
JLCPCB Part #
C1494589
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 60Ω Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS