Y60714K70000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y60714K70000B9L
JLCPCB Part #
C1487262
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.7kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS