Y607145K3000B9L
MFR.Part #
Y607145K3000B9L
JLCPCB Part #
C1488735
Description
-55℃~+125℃ 300mW 45.3kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS