Y607141K9400Q9L
MFR.Part #
Y607141K9400Q9L
JLCPCB Part #
C1496546
Description
-55℃~+125℃ 300mW 41.94kΩ Metal foil resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS