Y60713K96000T9L
MFR.Part #
Y60713K96000T9L
JLCPCB Part #
C1490199
Description
-55℃~+125℃ 3.96kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS