Y607132K0000A9L
MFR.Part #
Y607132K0000A9L
JLCPCB Part #
C1491325
Description
-55℃~+125℃ 300mW 32kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS