Y607131R5000Q0L
MFR.Part #
Y607131R5000Q0L
JLCPCB Part #
C1488838
Description
-55℃~+125℃ 300mW 31.5Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors