Y607125R5000F9L
MFR.Part #
Y607125R5000F9L
JLCPCB Part #
C1487293
Description
-55℃~+125℃ 25.5Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS