Y607125R0000B9L
MFR.Part #
Y607125R0000B9L
JLCPCB Part #
C1492602
Description
-55℃~+125℃ 25Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS