Y607120R0000Q9L
MFR.Part #
Y607120R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1493914
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 300mW Metal foil resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS