Y607120K0000S9L
MFR.Part #
Y607120K0000S9L
JLCPCB Part #
C1496536
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 300mW ±0.001% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS