Y607120K0000B0L
MFR.Part #
Y607120K0000B0L
JLCPCB Part #
C1487283
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors