Y6071155R460B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y6071155R460B9L
Description
-55℃~+125℃ 155.46Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS