Y6071100R000F9L
MFR.Part #
Y6071100R000F9L
JLCPCB Part #
C1487644
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS