Y6071100R000B9L
MFR.Part #
Y6071100R000B9L
JLCPCB Part #
C1487669
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS