Y6071100K000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y6071100K000B0L
JLCPCB Part #
C1494333
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors