Y578722K2220A9L
MFR.Part #
Y578722K2220A9L
JLCPCB Part #
C1488987
Description
-55℃~+125℃ 22.222kΩ 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS