Y57871R00000C9L
MFR.Part #
Y57871R00000C9L
JLCPCB Part #
C1487212
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 600mW ±0.25% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS