Y5787100R000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y5787100R000A9L
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS