Y507770K0000T9L
MFR.Part #
Y507770K0000T9L
JLCPCB Part #
C1490533
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 70kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS