Y5077644R000F9L
MFR.Part #
Y5077644R000F9L
JLCPCB Part #
C1485781
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 644Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS