Y507750K0000V9L
MFR.Part #
Y507750K0000V9L
JLCPCB Part #
C1494494
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS