Y507725R0000T0L
MFR.Part #
Y507725R0000T0L
JLCPCB Part #
C1487658
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors