Y507720K0000T9L
MFR.Part #
Y507720K0000T9L
JLCPCB Part #
C1487663
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS