Y507710R0000A9L
MFR.Part #
Y507710R0000A9L
JLCPCB Part #
C1492975
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS