Y4793309R000A9L
MFR.Part #
Y4793309R000A9L
JLCPCB Part #
C1467039
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 309Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS