Y4793175R840T9L
MFR.Part #
Y4793175R840T9L
JLCPCB Part #
C1468856
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 175.84Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS