Y4793100R000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4793100R000B0L
JLCPCB Part #
C1465582
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors