Y4728500K000A9L
MFR.Part #
Y4728500K000A9L
JLCPCB Part #
C1496787
Description
-55℃~+125℃ 500kΩ 700mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS