Y4728100R000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4728100R000V9L
JLCPCB Part #
C3358356
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 100Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS