Y472650R0000V9L
MFR.Part #
Y472650R0000V9L
JLCPCB Part #
C1495549
Description
-55℃~+125℃ 1W 50Ω Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS