Y472625R0000Q9L
MFR.Part #
Y472625R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1497088
Description
-55℃~+125℃ 1W 25Ω Metal foil resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS