Y472625R0000F9L
MFR.Part #
Y472625R0000F9L
JLCPCB Part #
C3438806
Description
-55℃~+125℃ 1W 25Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS