Y4726250R000V0L
MFR.Part #
Y4726250R000V0L
JLCPCB Part #
C1496161
Description
-55℃~+125℃ 1W 250Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors