Y4726200R000A9L
MFR.Part #
Y4726200R000A9L
JLCPCB Part #
C1496452
Description
-55℃~+125℃ 1W 200Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS