Y4726200K000T9L
MFR.Part #
Y4726200K000T9L
JLCPCB Part #
C1495639
Description
-55℃~+125℃ 1W 200kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS