Y472610R0000A9L
MFR.Part #
Y472610R0000A9L
JLCPCB Part #
C1496422
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1W ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS