Y472520R0000Q9L
MFR.Part #
Y472520R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1493168
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS