Y472515R0000F9L
MFR.Part #
Y472515R0000F9L
JLCPCB Part #
C3508508
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 750mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS