Y472510R0000A9L
MFR.Part #
Y472510R0000A9L
JLCPCB Part #
C3462769
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS