Y4725100K000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4725100K000B9L
JLCPCB Part #
C1493127
Package
Plugin,D12.7xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS