Y47012K20000C9L
MFR.Part #
Y47012K20000C9L
JLCPCB Part #
C3539828
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS