Y470110K0110T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y470110K0110T9L
JLCPCB Part #
C3538676
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.011kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS