Y470063R1356B9L
MFR.Part #
Y470063R1356B9L
JLCPCB Part #
C3496626
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 63.1356Ω Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS