Y470044K0000T9L
MFR.Part #
Y470044K0000T9L
JLCPCB Part #
C3404187
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 44kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS