Y4700282R635B9L
MFR.Part #
Y4700282R635B9L
JLCPCB Part #
C3393866
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 282.635Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS