Y470021K6290B9L
MFR.Part #
Y470021K6290B9L
JLCPCB Part #
C3523232
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 21.629kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS