Y4700199R925B9L
MFR.Part #
Y4700199R925B9L
JLCPCB Part #
C3579143
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 199.925Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS