Y4700168R163B9L
MFR.Part #
Y4700168R163B9L
JLCPCB Part #
C3393010
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 168.163Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS